Logo instalker.pl

Instalki: Narzędzie Dokumentów Google uaktualnione


Aktualizacja:
Dzięki Dokumentom Google możemy otwierać niektóre pliki za pomocą przeglądarki, umożliwia również współpracę nawet kilku osób, zmiany zapisywane są automatycznie, przez co możemy być pewni, że nasza praca nie zostanie utracona. Jest jeszcze wiele innych zalet, jednakże nie będę ich wymieniać, ponieważ każdy z nas z pewnością je zna.

Jedna z funkcji, mianowicie Google Docs jest wyjątkowa. Dzięki Formularzom możliwe jest tworzenie różnego rodzaju ankiet, zbieranie wypowiedzi przez Internet, podsumowywanie wyników, jakie są umieszczone w arkuszu kalkulacyjnym wraz z wykresami. Ta funkcja właśnie została przez Google zaktualizowana.

Formularze najbardziej są przydatne studentom. Pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu, ponieważ nie musimy już drukować na papierze ankiet oraz wychodzić na ulicę i zadawać setki pytań ludziom. Oczywiście ten sposób ankietowania nie wymaga nakładów pieniężnych, w przeciwieństwie do tradycyjnego sposobu. Obecnie możliwa jest współpraca i tworzenie ankiet przez kilka osób jednocześnie. Widzimy postępy pracy osób po drugiej stronie oraz możemy się konsultować, dzięki obecności komunikatora z prawej strony. W wyniku tego każda osoba może mieć jakiś wkład we wspólną pracę.  Kolejna zmiana dotyczy coraz bardziej sprawnego kopiowania i wklejania. Poprawiono także zapisywanie zmian. Nie trzeba co chwilę klikać w przycisk „zapisz”, ponieważ program wykonuje to za nas. Więcej informacji umieszczono na oficjalnym blogu Google Driver.

x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2018 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)