Logo instalker.pl

Ocena: 3.6/27

Aktualizacja:
Google Inc. http://www.google.com/intl/pl/chrome/browser/
Platforma: Windows Wielkość pliku: 25.22 MB
Ilość pobrań:6490 Pobrano 24 razy w ciągu 30 dni
Licencja: Freeware (bezpłatna) Instalator: 114

Google Chrome to przeglądarka internetowa od potentata tej branży Google. Przeglądarka Chrome powstała w odpowiedzi na jakość i wygląd przegladarek internetowych konkurencji. Google Chrome to minimalistyczny wygląd, który pozwala na uzyskanie ogromnej powierzchni na przeglądanie strony internetowej. Do tego pełna kompatybilność z najnowszymi trendami i językami programowania używanymi w internecie takimi jak HTML5 i CSS3 co pozwala osiągnąć naprawdę ciekawe rezultaty graficzne jak i funkcjonalne na stronach internetowych.

Najnowsza wersja przeglądarki chrome wprowadza wsparcie dla WebGL, Web Audio, Fullscreen, WebSockets i Gamepad o ktorych już wcześniej robiło się głośno. Przeglądarka spisuje się bardzo dobrze zarówno w grach jaki i bardziej złożonych aplikacjach naukowych czy symulacyjnych.

Recenzje użytkowników

paweł

Google Chrome jest przeglądarką stworzoną w odpowiedzi na jakość oraz wygląd przeglądarek internetowych konkurencji. Google Chrome charakteryzuje się minimalistycznym wyglądem, pozwalającym uzyskać dużo miejsca na przeglądanie strony internetowej. Przeglądarka jest w pełni kompatybilna z najnowszymi trendami oraz językami programowania, które sa używane w Internecie, czyli HTML5 i CSS3. Pozwala to osiągnąć ciekawe rezultaty graficzne i funkcjonalne. Najnowsza wersja przeglądarki Google Chrome wprowadza wsparcie dla WebGL, Web Audio, Fullscreen, WebSockets oraz Gamepad. Daje sobie doskonale radę zarówno podczas grania jak i korzystania z bardziej złożonych aplikacji naukowych czy symulacyjnych.

Przydatne instalki z tej kategorii:
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 6106
51 pobrań w ciągu 30 dni
Program polecanyIkona Mozilla Firefox 26 PL

Mozilla Firefox 26 PL

...
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 4713
17 pobrań w ciągu 30 dni
Ikona Opera 15.0.1147.148

Opera 15.0.1147.148

Firma Opera Software wypuściła na rynek zaawansowaną przeglądarkę internetową, w której skład wchodzą klient poczty i Usenetu, klient IRC, czytnik RSS, klient ...
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 2463
2 pobrań w ciągu 30 dni
Ikona Safari 5.1.7

Safari 5.1.7

Safarii 5 to przeglądarka, która prężnie rozwija się nie tylko na komputerach typu Mac, ale również na pecetach z systemami Windows. Jest to bardzo szybka przeglądarka internetowa, której warto na pewno poświęcić ...
x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2017 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)