Logo instalker.pl

Ocena: 3.6/21

Aktualizacja:
The Mozilla Foundation http://www.mozilla.org
Platforma: Windows Wielkość pliku: 18.1 MB
Ilość pobrań:6579 Pobrano 12 razy w ciągu 30 dni
Licencja: Freeware (bezpłatna) Instalator: 117

Pobierz: szybko, zabawnie, fantastycznieOpis: Firefox 26.0 PL
jest to przeglądarka internetowa rozwijana bardzo dynamicznie od 2002 roku. Dzięki stale poprawianej stabilności przeglądarki, dbaniu o wygodę użytkownika podczas korzystania z programu, przeglądarka Firefox trafiła bardzo szybko do czołówki przeglądarek internetowych, głownie dzieki innowacjom takim jak przeglądanie stron w kartach, izolacja wtyczek od głownego procesu przeglądarki.

Dlaczego warto pobrać?
Przeglądarka Firefox działa bardzo stabilnie i szybko. Program jest rozwijany w 4 kanałach dostępnych dla zwykłych użytkowników, którzy mogą wybrać z jakiej wersji chcą korzystać. W naszym serwisie udostępniamy wersję Release:

Release - stabilne wersje, wydawane po wielu testach użytkowników
Beta - wersje przeglądarki, która nie są uznane za stabilne, ale nie przytrafiają się im poważne błędy. Dzięki temu, ze korzystamy z takiej wersji przeglądarki informujemy producenta o wszystkich błędach i usterkach przeglądarki a przy tym możemy oceniać całą kompilację.
Aurora - jest to bardzo ciekawa kompilacja przeglądarki, bardzo często trafiają do niej funkcje i opcje, które są nowością i wymagają bardzo specyficznych testów. Przeglądarka w tej wersji jest bardzo często aktualizowana, my również mamy wpływ na ocenę funkcji i informujemy na bierząco producenta o wszystkich błędach i problemach.
Nigthly - wersja przeglądarki polecana raczej tylko do testów, firefox Nighthly to przede wszystkim nowe opcje eksperymentalne, dość często możemy spotkać się z problemami w zainstalowaniu nowych wtyczek. Ta wersja jest zwykle wypuszczana w celu sprawdzenia jak użytkownicy zareagują na nowe funkcje oraz jak sprawdzą się one w codziennej pracy z przeglądarką.

Dlaczego warto zaktualizować Firefox?
Nowa wersja przeglądarki wprowadza poprawki przede wszystkim w szybkości wczytywania stron i obsługi języków działających po stronie użytkownika np JavaScript. Musimy pamiętać, że korzystanie ze starych przegladarek może być przyczyną przechwycenia haseł do kont internetowych, czy po prostu do złego prezentowania stron internetowych. Firefox jest całkowicie darmowy, dlatego warto aktualizować przeglądarkę do najnowszej wersji.

 


Przydatne instalki z tej kategorii:
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 6699
22 pobrań w ciągu 30 dni
Ikona Google Chrome 28.0.1500.72

Google Chrome 28.0.1500.72

Google Chrome to przeglądarka internetowa od potentata tej branży Google. Przeglądarka Chrome powstała w odpowi...
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 4977
15 pobrań w ciągu 30 dni
Ikona Opera 15.0.1147.148

Opera 15.0.1147.148

Firma Opera Software wypuściła na rynek zaawansowaną przeglądarkę internetową, w której skład wchodzą klient poczty i Usenetu, klient IRC, czytnik RSS, klient ...
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 2521
2 pobrań w ciągu 30 dni
Ikona Safari 5.1.7

Safari 5.1.7

Safarii 5 to przeglądarka, która prężnie rozwija się nie tylko na komputerach typu Mac, ale również na pecetach z systemami Windows. Jest to bardzo szybka przeglądarka internetowa, której warto na pewno poświęcić ...
x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2018 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)