Logo instalker.pl

Ocena: 4/5

Aktualizacja:
WiseCleaner http://www.wisecleaner.com
Platforma: Windows Wielkość pliku: 1.65 MB
Ilość pobrań:820 Pobrano 2 razy w ciągu 30 dni
Licencja: Freeware (bezpłatna) Instalator: 514

Wise Data Recovery to aplikacja o bardzo małych rozmiarach specjalizująca się w odzyskiwaniu danych utraconych poprzez usunięcie z dysku (nawet z kosza). Program do odzyskiwania plików obsługuje również nośniki takie jak karty pamięci, dyski zewnętrzne czy oczywiście pendrivy.

Wise Data Recoverty to aplikacja darmowa do zastosowań niekomercyjnych, doskonale spisująca się do odzyskiwana plików tekstowych, graficznych tj. zdjęcia czy nawet filmy i pliki audio. Aplikacja jest bardzo łatwia w użyciu, a przy tym na bieżąco podaje nam status usuniętego pliku.

WiseCleaner to producent oprogramowania, który słynie z przydatnych aplikacji a przy tym, bardzo prostych w użyciu funkcjonalnych. Aplikacje w większości są darmowe dlatego zapraszamy na stronę producenta.

Recenzje użytkowników

Dominik

Wise Data Recovery to program małych rozmiarów. Służy do odzyskiwania danych, które zostały utracone poprzez usunięcie z dysku, nawet z kosza. Aplikacja obsługuje nośniki, takie jak na przykład karta pamięć, dysk zewnętrzny czy pendrive. Wise Data Recovery jest programem darmowym, do zastosowań niekomercyjnych. Świetnie daje sobie radę z odzyskiwaniem plików tekstowych, graficznych, czy nawet filmów. Program jest łatwy w obsłudze i posiada wiele przydatnych opcji.

Komentarze użytkowników

2017-04-24 13:00:38

Caseyvot

wh0cd678018 Cheap Viagra


Przydatne instalki z tej kategorii:
Licencja: Trial (ograniczona czasowo)
Ilość pobrań: 921
2 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

Recover My Files 4.6 PL

Recover My Files to program do odzyskiwania plików, które zostały usunięte przez przypadek z pominięciem kosza. Producent informuje, że program daje radę odtworzyć 150 ro...
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 890
1 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

Undelete Plus 3.0.0.602

Program do przywracania usuniętych plików z dysku komputera, doskonale sprawdza się przy odzyskiwaniu zdjęć, plików muzycznych. Program działa na zasadzie skanera, który analizuje powierzchnie dysku, następnie ocenia stan plików, które może przywróci...
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 763
1 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

PC Inspector File Recovery 4.0

Program do odzyskiwania danych usuniętych przypadkowo z dysku twardego nawet kombinacją klawiszy Shift+Del (usuwamy bezpośrednio z dysku, pomijając kosz). Największe szanse odzyskania danych w takich programach są wtedy gdy na miejscu usuniętego plik...
x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2017 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)