Logo instalker.pl

Ocena: 2.7/3

Aktualizacja:
Samsung Electronics Co., Ltd.
Platforma: Windows Wielkość pliku: 77.42 MB
Ilość pobrań:622 Pobrano 8 razy w ciągu 30 dni
Licencja: Freeware (bezpłatna) Instalator: 572

Samsung Kies to program do synchronizacji danych między urządzeniami Samsunga (telefony, tablety czy odtwarzacze MP3) z komputerami. Dzięki temu użytkownicy moga przenosić dane między różnymi urządzeniami zarówno synchronizując je lub po prostu kopiować i przenosić.

Samsung Kies po instalacji automatycznie wykrywa urządzenia podłączone do komputera za pomoca portu USB automatycznie uruchamia narzędzia potrzebne do synchronizacji potrzenych plików. Program jest bardzo wygodny w obsłudze korzysta z metody kopiuj-wklej czy przeciągnij i upuść. Ciekawą usługa jest konwersja wybranego formatu pliku na taki jaki może być odtworzony na danym urządzeniu.

Samsung Kies to program do tworzenia kopii zapasowych ważnych danych takich jak kalendarz, kontakty czy wiadomości tekstowe. Program doskonale spisuje się w tego typu roli i warto z niego korzystać.

Recenzje użytkowników

artur

Samsung Kies jest programem, który synchronizuje dane pomiędzy urządzeniami Samsung (telefony, tablety, odtwarzacze MP3) z komputerem. Dzięki tej aplikacji użytkownik może przenosić dane pomiędzy różnymi urządzeniami, kopiować je, przenosić, synchronizować. Samsung Kies po instalacji automatycznie wykrywa urządzenia, które są podłączone do komputera za pomocą portu USB. Następnie automatycznie są uruchamiane narzędzia niezbędne do synchronizacji potrzebnych plików. Program jest łatwy w obsłudze. Ciekawą funkcją jest możliwość konwersji wybranego formatu pliku. Aplikacja Samsung Kies może być wykorzystana do tworzenia kopii zapasowych danych takich jak: kalendarz, kontakty, wiadomości tekstowe.

Komentarze użytkowników

2017-04-23 20:32:18

Phyllisnug

wh0cd553967 cialis price


Przydatne instalki z tej kategorii:
Licencja: Trial (ograniczona czasowo)
Ilość pobrań: 1610
1 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

BlueSoleil 10.0.453

BlueSoleil to program wspomagający w szerokim stopniu komunikację komputera z resztą urządzeń, które posiadają bluetooth. Dzięki tej aplikacji sprawnie połączysz zestaw HF z komputerem, nawiążesz połączenie z telefonem komórkowym w celu wymiany mu...
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 1204
1 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

Windows Mobile Center 6.1 PL

Windows Mobile Center to aplikacja, która pozwala synchronizować dane z Twojego telefonu komórkowego z systemem Windows Mobile z komputerem. Dzięki tej aplikacji pobierzesz grafiki z galerii, listę kontaktów i wiele innych rzeczy praktycznie w kli...
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 1029
1 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

Sony Ericsson PC Suite 6.009.00

Sony Ericsson PC Suite w wersji 6 jest doskonałym programem rozszerzającym funkcjonalność telefonów komórkowych firmy Sony Ericsson. Aplikacja nawiązuje połączenie pomiędzy komputerem, a telefonem Sony Ericsson dzięki czemu możesz synchronizować i...
x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2017 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)