Logo instalker.pl

Instalki: Darmowy internet na telefonach z Androidem


Aktualizacja:


Gry komputerowe - sprawdź opinie

Darmowy internet w telefonie komórkowym to coś nowego w Polsce, zwłaszcza jeśli ma pochodzić z zasięgu sieci a nie z hotspotów WiFi. Surfplus bo o tej usłudze mowa polega na udostępnianiu za darmo internetu użytkownikom, którzy w zamian mieliby oglądać reklamy.

Póki co abonenci sieci Plus zostali losowo wybrani do testowania tej usługi poprzez otrzymanie specjalnego SMSa z zaproszeniem do testów. Na razie wiemy bardzo mało o usłudze Surfplus, nie wiadomo w jaki sposób są prezentowane reklamy, z jaką częstotliwością, wiemy natomiast że dzienny limit na połączenia internetowe to 50MB a całe połączenie jest realizowane przez specjalną aplikację dostępną już w sklepie Google Play

Wiemy, że aplikacja jest obsługiwana przez systemy Android 4 oraz 2, ale już pojawiły się pierwsze komentarze i uwagi na temat sieci oraz samej aplikacji umożliwiającej dostęp do Internetu.

x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2022 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)