Logo instalker.pl

Aktualizacja:


Gry komputerowe - sprawdź opinie
Pamiętacie targi CES jeszcze przed prezentacjami Xbox One? Przedstawiono wtedy pierwsze projekty i wizje Ilumi Room dodatkowego gadżetu do konsoli, który został przywitany bardzo entuzjastycznie przez odbiorców. Ilumi Room to tak naprawdę projektor umożliwiający przeniesienie grafiki poza ekran telewizora na całą ścianę na której telewizor jest zainstalowany.

Projektor rzucajac obraz na całą ścianę reaguje równie szybko jak obraz wyświetlany na ekranie komputera dzięki czemu skupiając wzrok w centrum (czyli na telewizorze) daje złudzenie ogromnej przestrzeni jaka nas otacza. Obraz z IR mozna było odpowiednio dopasować do tego co dzieje się w grze, można było przenieś całkowice grafikę na projektor, zaznaczać tylko dodatkowe elementy graficzne czy prezentować inne efekty związane z pogodą itp.

Cały projekt okazał się zbyt drogi do wprowadzenia w tasmową produkcję, nie mniej jednak wiele osób mysli, że gra stałaby się owiele ciekawsza a taki dodatek do nowej konsoli na pewno pozwoliłby przebić się przed konkurencję.

 

 

x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2022 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)