Logo instalker.pl

Instalki: Messanger z nowymi funkcjami


Aktualizacja:


Gry komputerowe - sprawdź opinie

Programiści Facebook Messagner nie spią. Dotarła do nas informacja, że nowa funkcja popularnego komunikatora ma proponować tematy rozmów ze znajomymi. Pierwsze oznaki takiej funkcji dotarły do świata od użytkowników aplikacji mobilnej na systemach iOS.

Na pierwszy rzut oka nie mamy się czego obawiać. Komunikator ma informować naszych znajomych na temat naszego położenia, tego czego słuchamy czy np brania udziału w wydarzeniu. Informacje, które tak naprawdę są dostępne praktycznie każdemu kto ma dostęp do naszego profilu.


Do nowych informacji podchodzimy bardzo ochoczo, jednak nie jest powiedziane, że ta funkcja trafi na stałe do komunikatora. Jeśli statystyki pokażą, że dodatkowe opcje wcale nie przypadły do gustu użytkownikom na pewno zostanie wyłączona.

 

x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2022 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)