Logo instalker.pl

Instalki: Odejście szefa Microsft


Ocena: 4/1

Aktualizacja:


Gry komputerowe - sprawdź opinie

Steve Ballmer, to osoba bardzo charakterystyczna i znana wszystkim mniej lub bardziej obeznanym w świecie technologii komputerowych. Od 2000 roku prowadził Microsoft jako dyrektor generalny po rezygnacji z tego stanowiska, założyciela korporacji Billa Gatesa a piątek okaząło się, że Ballmer rezygnuje z tego stanowiska. Spekulacjom w internecie nie ma końca na temat, dlaczego rezygnacja została ogłoszona zaraz po ogłoszeniu kwartalnych wyników firmy, które nie są imponujące. Również wiele osób zaciekawiła opinia, że Ballmer sam podjął decyzję o odejściu.

Ballmerowi zarzuca się, że przez okres zarządzania firmą utopił bardzo dużo miliardów w wykupowanie projektów, które później gineły śmiercią naturalną, również rozwój flagowych produktów MS takich jak Bing nie do końca podobają się wszystkim udziałowcom. Mało tego coraz bliżej są czołowi konkurecji z branży IT, którzy na wszystkich błędach zyskali bardzo dużo w oczach konsumentów.

Lista następców już rośnie w siłę, wymienia się na niej między innymi CEO Nokki czyli Stephan Elop, a także byłego pracownika MS Steven Sinofsky, który podobno wielokrotnie imponował ambicjami i pomysłami w firmie.

x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2022 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)