Logo instalker.pl

Instalki: Adblock blokowanie wszystkich reklam


Aktualizacja:


Gry komputerowe - sprawdź opinie

Adblock uruchomił w ostatnim czasie reguły wyjątków, dzięki którym możemy w łatwy sposób wyświetlać reklamy na bardziej zaufanych stronach. Proces ten np jest domyślnie włączony na takich stronach jak Google jak Gmail, Amazone, reklamy w serwisach takich jak Onet, Yandex czy bardziej znanych serwisach. Są to przede wszystkim reklamy Google AdSense, które są wyświetlane na dużych portalach z którymi Google ma podpisane bardziej szczegółowe umowy i najwidoczniej dogadali się również z Adblock.

Producent tego oprogramowania tłumaczy się tym, że tylko 25% użytkowników Adblock chce w 100% filtrować reklamy na stronach pozostała część osób chce usuwać tylko reklamy flash oraz te, które są bardziej nachalne. Szczegółowa lista filtru znajduje się pod adresem: https://easylist-downloads.adblockplus.org/exceptionrules.txt

Poniżej przedstawiamy sposób aby wszystkie reklamy zostały wyłączone:

1. Krok pierwszy, należy kliknąć na ikonkę Adblock i wybrać ustawienia filtra:

2. Odznaczamy "Zezwalaj na nie natrętne reklamy"

3. Klikamy zamknij i już mamy reklamy wyłączone.

Niektórzy po wprowadzeniu takich opcji w najpopularniejszej wtyczce do przeglądarek postanowili zmienić je na korzyść aplikacji konkurencji działających na tej samej zasadzie, ale które jeszcze nie dogadały się z największymi potentatami reklam internetowych.

x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2020 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)