Logo instalker.pl

Ocena: 3.3/3

Aktualizacja:


Gry komputerowe - sprawdź opinie
Platforma: Windows Wielkość pliku: 34,41 MB
Ilość pobrań:187 Pobrano 1 razy w ciągu 30 dni
Licencja: Freeware (bezpłatna) Instalator: 567

Inkscape to otwartoźródłowy więc i darmowy program do grafiki wektorowej, którego bazą jest program Sodipodi. Inkscape bazuje na formacie SVG, który jest bardzo powszechny wśród programów graficznych dzieki czemu nie ma problemu z przeniesieniem grafiki na inne programy.

Inkscape to program nawet dla zaawansowanych grafików, oferuje prace na warstwach, krzywych, tekstach czy obiektach importowanych z innych programów. Niestety bolączką tego programu jest brak wsparcia dla formatu cdr.


Przydatne instalki z tej kategorii:
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 262
2 pobrań w ciągu 30 dni
Ikona DrawPlus Starter Edition 2.0.3.11

DrawPlus Starter Edition 2.0.3.11

DrawPlus Starter Edition to darmowy program do grafiki wektorowej, który pozowli nam przygotować pliki zarówno do profesjonalnego wydruku jak i dalszej obróbki graficznej. Pr...
Licencja: Trial (ograniczona czasowo)
Ilość pobrań: 227
3 pobrań w ciągu 30 dni
Ikona Adobe Ilustrator CS6

Adobe Ilustrator CS6

Adobe Ilustrator CS6 to program do grafiki wektorowej, który do poprzedniej wersji zminił się znacznie. Pierwszą główną zmianą jest zapewnienie lepszej wydajności a...
x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2021 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)