Logo instalker.pl

Ocena: 4.5/2

Aktualizacja:


Gry komputerowe - sprawdź opinie
Cafe News
Platforma: Windows Wielkość pliku: 0,84 MB
Ilość pobrań:524 Pobrano 1 razy w ciągu 30 dni
Licencja: Freeware (bezpłatna) Instalator: 310

Instalator 32-bit CafeNews 4.2.0.341 jest w przygotowywany do pobrania. Jeśli pobieranie programu nie rozpocznie się w ciągu 3 sekund wybierz jeden z linków pobierania. Pamiętaj, że używanie tej aplikacji jest ograniczone licencją, z którą musisz zapoznać się podczas instalacji programu.

Pobieranie programów z serwisu najlepszeinstalki.pl jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu. Właściciele serwisu najlepszeinstalki dokładają wszelkich starań aby programy udostepniane w serwisie zawsze były aktualne i dostępne z najlepszych linków.

Serwer Mirror

Przydatne instalki z tej kategorii:
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 1277
5 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

Pasek TVN24 1.9

Jest to prost w obsłudze ale dość fajny czytnik kanałów informacyjnych RSS stacji TVN24. Opiera się on o dwa style wyświetlania informacji, pierwszy bardzo fajny i przyjazny dla użytkownika niebieski pasek informacyjny (zupełnie jak na ekranie kanału...
x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2022 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)