Logo instalker.pl

Dostępne kategorie programów:

 • Kodeki do filmów -

  Kodeki do filmów są to programy lub zestawy instrukcji, które umożliwiają kompresję i dekompresję plików multimedialnych, głównie wideo. Są niezbędne do odtwarzania różnych formatów wideo na komputerze, urządzeniach przenośnych, odtwarzaczach multimedialnych itp. Kodeki pozwalają na zmniejszenie rozmiaru plików wideo, co ułatwia przechowywanie, udostępnianie i strumieniowe przesyłanie treści wideo przez internet.

  Kategoria "Kodeki do filmów" na portalu z programami obejmowałaby różne narzędzia i biblioteki, które umożliwiają użytkownikom odtwarzanie i obsługę różnych formatów wideo.


  Oto kilka przykładów typowych kodeków, które można znaleźć w tej kategorii:

  Kodeki wideo: Kodeki wideo są odpowiedzialne za kompresję i dekompresję strumieni wideo. Przykłady popularnych kodeków wideo to H.264 (znany również jako AVC), H.265 (znany jako HEVC), MPEG-4, AVI, WMV i wiele innych.

  Kodeki dźwięku: Kodeki dźwięku są używane do kompresji i dekompresji plików dźwiękowych wideo. Przykłady to MP3, AAC, AC3, FLAC, Ogg Vorbis itp.

  Kodeki do napisów: Kodeki do napisów są stosowane do kompresji i dekompresji plików zawierających napisy do filmów. Przykłady to SubRip (SRT), SubStation Alpha (SSA), Advanced SubStation Alpha (ASS), MicroDVD itp.

  Kodeki kontenerów: Kodeki kontenerów to narzędzia, które umożliwiają przechowywanie różnych strumieni multimedialnych (wideo, dźwięk, napisy) w jednym pliku. Przykłady to Matroska (MKV), AVI, MP4, MOV itp.

  Portal z programami w kategorii "Kodeki do filmów" zawierałby różne kodeki dostępne do pobrania. Użytkownicy mogliby znaleźć i pobrać odpowiednie kodeki, które byłyby zgodne z ich systemem operacyjnym i odtwarzaczem multimedialnym, aby zapewnić prawidłowe odtwarzanie filmów w różnych formatach. Informacje o wymaganiach systemowych, funkcjach i opinie użytkowników mogłyby być również dostępne, aby pomóc użytkownikom w dokonaniu właściwego wyboru kodeków do swoich potrzeb.

 • Nagrywanie DVD/CD - Program do nagrywania płyt to już rozbudowana aplikacja pozwalająca nagrywać płyty CD Audio, DVD, DVD-Video, DVDHD czy Blu-Ray. Możemy stworzyć w ten sposób łatwe kopie plików czy przenieść dane na inny komputer. Najprostrze i darmowe programy do nagrywania płyt pozwalają stworzyć już własne menu dla płyt video czy autostart dla płyt z danymi.
 • Odtwarzacze Audio i Wideo - W tej kategorii znajdziesz program do filmów i muzyki, które pozwolą na odtwarzanie multimiediów. Najpopularniejsze odtwarzacze do filmów to przede wszystkim Allplayer, BestPlayer czy KmPlayer.
 • Konwersja - Konwertowanie plików do innych formatów to bardzo przydatna funkcja na twoim komputerze. Takie programy przydadzą Ci się gdy chcesz zmienić format pliku np z FLV do Avi czy filmu DVD do zwyklego Avi.
 • Kodeki audio - Kodeki do formatów Audio to aplikacje często dostepne w paczkach kodeków tutaj masz je wydzielone jako pojedyńcze aplikacje.
 • Tworzenie i edycja muzyki - Program do tworzenia muzyki pozwolą Ci zrobić remixy znanych utworów a także różnego rodzaju mixy mp3. Znajdziesz tutaj programy do bitów i edycji muzyki.
 • Pozostałe programy -
 • Katalogowanie multimediów -
 • Edycja i obróbka wideo - Program do obróbki wideo pozwala Ci na stworzenie własnego teledysku a nawet pełnometrażowego filmu. Znajdziesz tutaj również program do robienia filmów na youtube czy filmowej kompozycji zdjęc.
 • Syntezatory głosu - Syntezatory głosu to popularne programy do nagrywania i odczytu tekstu często wykorzystywane w filmach i nagraniach audio jako elektroniczni lektorzy.

x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2024 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)