Logo instalker.pl

Dostępne kategorie programów:

  • Kodeki do filmów - Kodeki do filmów to bardzo specjalistyczne aplikacje, odpowiadają za odpowiednie przetwarzanie pliku wideo w taki sposób aby umożliwić poprawne wyświetlenie filmu. Wyróżniamy wiele formatów wideo a każdy format jest dekodowany przez inne kodeki. Wśród najpopularniejszych kodeków na pewno możemy zaliczyć K-lite czy bardziej wyspecjalizowany dla Windowsa 7 Win7Codecs: kodeki do filmów, rmvb, do allplayer, rmvb, allplayer, kodeki do filmow, najlepsze, najnowsze do filmów, kodeki, do rmvb, all player, codecki all player, allplayer download, do bestplayer, filmowe, do allplayer chomikuj, do all player, rmvb windows 8, do filmów rmvb, najnowsze allplayer,
  • Nagrywanie DVD/CD - Program do nagrywania płyt to już rozbudowana aplikacja pozwalająca nagrywać płyty CD Audio, DVD, DVD-Video, DVDHD czy Blu-Ray. Możemy stworzyć w ten sposób łatwe kopie plików czy przenieść dane na inny komputer. Najprostrze i darmowe programy do nagrywania płyt pozwalają stworzyć już własne menu dla płyt video czy autostart dla płyt z danymi.
  • Odtwarzacze Audio i Wideo - W tej kategorii znajdziesz program do filmów i muzyki, które pozwolą na odtwarzanie multimiediów. Najpopularniejsze odtwarzacze do filmów to przede wszystkim Allplayer, BestPlayer czy KmPlayer.
  • Konwersja - Konwertowanie plików do innych formatów to bardzo przydatna funkcja na twoim komputerze. Takie programy przydadzą Ci się gdy chcesz zmienić format pliku np z FLV do Avi czy filmu DVD do zwyklego Avi.
  • Kodeki audio - Kodeki do formatów Audio to aplikacje często dostepne w paczkach kodeków tutaj masz je wydzielone jako pojedyńcze aplikacje.
  • Tworzenie i edycja muzyki - Program do tworzenia muzyki pozwolą Ci zrobić remixy znanych utworów a także różnego rodzaju mixy mp3. Znajdziesz tutaj programy do bitów i edycji muzyki.
  • Pozostałe programy -
  • Katalogowanie multimediów -
  • Edycja i obróbka wideo - Program do obróbki wideo pozwala Ci na stworzenie własnego teledysku a nawet pełnometrażowego filmu. Znajdziesz tutaj również program do robienia filmów na youtube czy filmowej kompozycji zdjęc.
  • Syntezatory głosu - Syntezatory głosu to popularne programy do nagrywania i odczytu tekstu często wykorzystywane w filmach i nagraniach audio jako elektroniczni lektorzy.

x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2023 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)