Logo instalker.pl

Aktualizacja:


Gry komputerowe - sprawdź opinie
DB Software Laboratory www.dbsoftlab.com
Platforma: Windows Wielkość pliku: 5,82 MB
Ilość pobrań:161 Pobrano 1 razy w ciągu 30 dni
Licencja: Freeware (bezpłatna) Instalator: 820

Datebase Browser to ciekawe rozwiązanie dla osób, które czesto korzystają z różnych baz danych i modyfikuja ręcznie rekordy. Ten program pozwala na przeglądanie bazy danych z serwera lokalnie jak równiez poprzez sieć, do tego obsługuje składnie SQL, umożliwia importowanie i eksportowanie tabel i całych baz a także drukowanie ich zawartości.

Database Browser to rozwiązanie przydatne szczególnie dla osób, które korzystają z kilku baz jednocześnie dzięki tej aplikacji połączysz się z każdą bazą używając myszki. Program jest również dostępny w wersji mobilnej przygotowanej na urządzenia przenośne.

Aplikacja współpracuje z bazami Oracle, MS Sql Server, ODBC, MySql, OleDB, PostgreSQL, SQlite, MS Sql Server Compact, Interbase i Firebird. Więcej informacji można dostać na stronie producenta.


Przydatne instalki z tej kategorii:
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 517
1 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

PostgreSQL 9.2.2

PostgreSQL to darmowy serwer baz danych, całkowicie zgodny ze standardami ANSI-SQL 92/99. System ten jest bardzo często wykorzystywany w połączeniu z Linuxem oraz PHP, jednak bardzo dobrze obsługuje połączenie z innymi językami. PostgreSQL jest sy...
x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2021 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)