Logo instalker.pl

Ocena: 4/1

Aktualizacja:


Gry komputerowe - sprawdź opinie
YoYo Games http://www.yoyogames.com
Platforma: Windows Wielkość pliku: 178,67 MB
Ilość pobrań:178 Pobrano 1 razy w ciągu 30 dni
Licencja: Freeware (bezpłatna) Instalator: 841

GameMaker to darmowe środowisko programistyczne do projektowania gier przeznaczonych na interaface'y iOS, Android, Windows Phone ale również komputery stacjonarne z systemami operacyjnymi Windows oraz Mac OS. Jest to oprogramowanie, które pozwala na łatwe storzenie gry według jakiegoś scenariusza. Gry niestety są tworzone tylko w 2D, ale przy tym zawierają bardzo ciekawe efekty i funckcje.

Programowane gry tak naprawdę polega na wyklikaniu wielu elementów albo przeciągnięciu ich w obrębie obszaru roboczego. Nie mnie jednak zaawansowani użytkownicy, którzy opanowali język GameMaker Language mogą bardziej szczegółowo opisywać interakcje postaci z otaczającym je światem czy dodawać kolejne elementy i obiekty na planie gry.

GameMaker zawiera również wbudowane moduly, który pozwalają zintegrować grę z portalami społecznościowymi, dzięki czemu łatwiej o rozpromowanie gry w sieci oraz między znajomymi. Dodatkowymi korzyściami płynącymi z używania tego rozwiązania to możliwośc zarabiania na reklamach wyświetlanych w grach.


Przydatne instalki z tej kategorii:
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 184
1 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

Adventure Game Studio 3.2.1

AGS umożliwia tworzenie gier przygodowych, które nie pozwolą w pełni wykorzystać nowego sprzetu komputerowego a z właszcza karty graficznej. Projektowanie gier w tym środowisku jest oparte raczej na klikaniu niż programowaniu, dlatego wiele osób n...
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 180
1 pobrań w ciągu 30 dni
Ikona XNA Game Studio 4.0

XNA Game Studio 4.0

XNA Game Studio to srodowisko programistyczne Microsoftu stworzone do budowania gier na systemy i konsole tego producenta. Jest to całkowicie darmowe środowisko bazujące na Microsoft .NET Framework, języku programowania C#. Dzięki wykorzystaniu wł...
x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2024 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)