Logo instalker.pl

Aktualizacja:


Gry komputerowe - sprawdź opinie
KC Softwares http://www.kcsoftwares.com/
Platforma: Windows Wielkość pliku: 1,20 MB
Ilość pobrań:175 Pobrano 1 razy w ciągu 30 dni
Licencja: Freeware (bezpłatna) Instalator: 868

HDDExpert to program do diagnostyki i wykrywania informacji o dysku twardym z naszego komputera. Program bardzo dokłądnie analizuje dane zapisane w ROM dysku, odczytuje informacje również z firmware producenta dzięki czemu pozyskujemy cenne informacje na temat numeru seryjnego, rozmiarów cache a także bardzo ciekawe informacje na temat włączenia i wyłączenia dysku a także cykli pracy dysku.

HDDExpert pozwala również sprawdzić dyski SSD a takżę informacje o dyskach w macierzach dyskowych RAID. Program jest darmowy, pozwala z łatwością sprawdzić informacje o dysku a przy tym jest szybki.


Przydatne instalki z tej kategorii:
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 185
4 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

Paragon Partition Manager 2013 Free

Paragon Partition Manager 2013 to darmowy program do partycjonowania dysku ale i nie tylko. Ten program umożliwia również tworzenie kopii zapasowych, przywracanie ich, sprawdzanie systemu plików, defragmentację dysków czy tworzenie partycji w wiel...
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 167
1 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

Duplicate Cleaner 3.1.3

Duplicate Cleaner to darmowy program, który pozwala nam odzyskać miejsce na dysku poprzez usunięcie zbędnych duplikatów plików. Ten program doskonale sprawdzi się w zorganizowaniu dysku twardego komputera w taki sposób aby pozbyć się tych samych p...
x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2021 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)