Logo instalker.pl

Ocena: 4.2/6

Aktualizacja:


Gry komputerowe - sprawdź opinie
SlimWare Utilities, Inc.
Platforma: Windows Wielkość pliku: 0,64 MB
Ilość pobrań:874 Pobrano 2 razy w ciągu 30 dni
Licencja: Freeware (bezpłatna) Instalator: 527

SlimDrivers to bardzo wygodny program do tworzenia wyszukiwania sterowników i tworzenia kopii driverów dla każdego urządzenia podpiętego pod nasz komputer. Urządzenie sprawdza się dobrze jeśli chcemy wyszukać sterowniki pod nowe jak również stare urządzenia z czym do tej pory mógłby być problem.

SlimDrivers działa automatycznie sprawdza jakie sterowniki mogą być zaktualizowane lub pobrane a następnie informuje nas o tym.

 


Przydatne instalki z tej kategorii:
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 738
3 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

DriverEasy 4.2.2

DriverEasy to darmowy program do wykrywania sterowników dla komputerów z systemami Windows. Program cechuje się wysoką skutecznością w odnajdywaniu najnowszych wersji st...
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 433
1 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

DriverMax 6.39

DriverMax to program do wyszukiwania, aktualizacji i tworzenia kopii zapasowych sterowników do komputera na którym jest zainstalowany. DriverMax pozwala łatwo i szybko znaleźć odpowiednie sterowniki do każdego urządzenia w naszym komputerze, progr...
x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2021 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)