Logo instalker.pl

Ocena: 4/2

Aktualizacja:


Gry komputerowe - sprawdź opinie

Sony Vegas Movie Studio Platinium to bardzo dobry program do obróbki i montażu wideo. Program sprawdzi się zarówno podczas amatorskich montaży filmów jak i wśród bardziej profejsonalnych zastosowań. Program jest utrzymany w standardzie innych aplikacji Sony Vegas, z łatwością przyjmuje niemalże wszystkie formaty plików wideo również FullHD czy HDV, AVCHD i 3D MVC.

Sony Vegas Movie Studio Platinium - to program w którym można stworzyć ciekawe przejścia pomiędzy scenami filmu, ciekawe efekty nakładane na poszczególne fragmenty zarówno dźwiękowe jak i wizualne. Program oferuje zapis gotowego materiału na płycie DVD czy Blu-ray gdzie dodatkowo płytę mozna opatrzyć w menu. Program wspiera dźwięk przestrzenny 5.1 a także wideo 3D, dzięki temu nawet nakładanie efektów na takie filmy staje się proste i co najlepsze nie psuje formatu i jakości pliku.

x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2022 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)