Logo instalker.pl

Ocena: 6/1

Aktualizacja:


Gry komputerowe - sprawdź opinie
Xiph.org
Platforma: Windows Wielkość pliku: 1.12 MB
Ilość pobrań:220 Pobrano 1 razy w ciągu 30 dni
Licencja: Freeware (bezpłatna) Instalator: 672

Instalator 32-bit Ogg Codecs 0.83.17 jest w przygotowywany do pobrania. Jeśli pobieranie programu nie rozpocznie się w ciągu 3 sekund wybierz jeden z linków pobierania. Pamiętaj, że używanie tej aplikacji jest ograniczone licencją, z którą musisz zapoznać się podczas instalacji programu.

Pobieranie programów z serwisu najlepszeinstalki.pl jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu. Właściciele serwisu najlepszeinstalki dokładają wszelkich starań aby programy udostepniane w serwisie zawsze były aktualne i dostępne z najlepszych linków.

Serwer Mirror

Przydatne instalki z tej kategorii:
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 1584
2 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

AC3Filter 2.6.0b

Kodeki audio AC3Filter to znakomity filtr Direct Show, którego zadaniem jest dekodowanie dźwięków. AC3Filter to dekoder odznaczający się wysoką funkcjonalnością i dużymi możliw...
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 666
2 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

DirectShow Filters

DirectShow Filters dla formatów takich jak: Ogg Vorbis, Speex, Theora, FLAC, and WebM. Jest to bardzo popularny format kodeków audio odznaczających się niską stratą jakości w konwertowanych plikach co ma ogromne znaczenie jeśli słuchamy utworów muzyc...
x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2020 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)