Logo instalker.pl

Ocena: 4/1

Aktualizacja:


Gry komputerowe - sprawdź opinie
Napiprojekt http://napiprojekt.pl/
Platforma: Windows Wielkość pliku: 9.5 MB
Ilość pobrań:693 Pobrano 2 razy w ciągu 30 dni
Licencja: Freeware (bezpłatna) Instalator: 169

NapiProjekt to darmowy program, którego instalka zajmuje 9.5 MB, program pozwala dopasować napisy do filmu. Program sam wyszukuje odpowiednie napisy, dokładnie dobiera je do odtwarzanego filmu. Dzięki temu, że aplikacja dokładnie analizuje plik filmu i porównuje je z napisami, które wykorzystali inni użytkownicy jest w stanie dopasować odpowiedni plik tekstów.

Program działa bardzo szybko, wystarczy uruchomić program klikając prawym na pliku filmu, lub ikonce programu. Następnie program sam pobierze napisy i zapisze je na dysku w katalogu z filmem. Program pozwala również oceniać napisy i wysyłać poprawione na serwer dzięki czemu inni użytkownicy mogą z nich skorzystać.

NapiProjekt jest również zintegrowany z takimi odtwarzaczami jak Allplayer, ale działa również jako aplikacja niezależna od odtwarzaczy filmów.

Warto zaznaczyć, że napisy pobierane poprzez tą aplikacje są dodawane i aktualizowane przez użytkowników NapiProjekt a więc aplikacja oraz cała baza tekstów jest budowana przez użytkowników a my również mamy wpływ na to co i jak oglądają użytkownicy.


Przydatne instalki z tej kategorii:
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 656
2 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

CyberLink YouCam 7.0.0824.0

CyberLink YouCam to aplikacja pozwalająca nakładać dość ciekawe efekty wizualne na rozmowy wideo oraz filmy nagrywane naszą kamerką internetową. CyberLink pozwala między innymi na wrzucenie emotikonek, ramek wokół okna obrazu, ciekawych efektów wi...
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 622
2 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

SplitCam 8.1.4.1

SplitCam to darmowa aplikacja umożliwiająca rozdzielenie strumenia wideo płynącego z jednej kamerki internetowej (lub innego urządzenia) na wiele aplikacji. Taka funkcja wydaje się być niezbędna przy prowadzeniu kilku jednoczesnych wideokonferencj...
Licencja: Freeware (bezpłatna)
Ilość pobrań: 590
2 pobrań w ciągu 30 dni
Brak obrazka

KaraFun 2.6.1.1

Darmowa aplikacja KaraFun umożliwia stworzenie niezwykle przyjemnej zabawy karaoke. Po pierwsze aplikacja spisuje się wyśmienicie jeśli chcemy podłączyć komputer do zewnętrznego wyświetlacza jakim jest projektor, telewizor czy większy monitor. Opr...
x
kodeki

Dodaj komentarz

Rozwiąż równianie: 2+dwa=

Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Regulamin:Regulamin serwisu

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Copyright © 2009 - 2021 NET-ATAK Group - wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie, kopiowanie i udostępnianie treści, grafik, układu oraz kodu strony stanowi naruszenie praw autorskich. Wszelkie przypadki naruszenia będą kierowane na drogę sądową (podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, t.jedn.: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631)